İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Neden JOKER?
Neden JOKER?

Biz Kimiz?

     Joker Gayrimenkul Danışmanlığı, 2009 yılında Marmaris ve çevresinde tanınan, girişimci yatırımlarıyla bilinen Aytuğ Dizdaroğlu ve Hakan Albayrak ortaklığıya kurulan, bünyesine kattığı uzman danışman kadrolarıyla büyüyen bir emlak danışmanlığı firmasıdır.

Şubelerimiz

     2009 yılında Marmaris Merkez Ofisimizin ardından, 2014 yılında Datça, 2016 yılında Bodrum şubelerimmizi faaliyete geçirerek Muğla genelinde 3 ilçede gayrimenkul danışmanlığı yapan TEK firma olmanın gurununu yaşamaktayız.

Neden JOKER?

     Bölgemizdeki Sit Durumları, Derece Değişimi, İmarlaşma, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Plan Hükümleri uygulamaları hakkında geniş bilgi birikimi ve tecrübeye sahibiz. Emlak sektöründeki gelişmeleri ve değişikleri yakından takip etmekteyiz ve bizden danışmanlık hizmeti alan müşterilerimize bu birikim ve tecrübelerimizle, taleplerine en uygun seçenekleri sunmaktayız. Birçok yatırımcı müşterimiz firmamızla olan ilişkilerini devam ettirerek yatırımlarını daha çok arttırmışlardır.

     "Bu konudaki eksik ve yanlış bilgilendirmelerden dolayı, yatırımcılar yanlış yönlendirilmekte, bu da istenmeyen maddi kayıplara ve mennuniyetsizliklere sebep olmaktadır."

Vizyonumuz ve Misyonumuz

     Joker Gayrimenkul Danışmanlığı, birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, güvenirlilik ve profesyonellik gibi değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.

     Bu değerler her bir yatırımınızda size rehberlik ederken "Müşteri Mennuniyetitartışılmaz önceliğimizdir.
Hizmet Talep Formu

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

0252 417 35 00