İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Yatırımın Doğru Adresi MUĞLA

Bu hafta söyleşimizi,Yatırım Rehberi  Volkan Albayrak ile gerçekleştirdik.

Volkan Bey'in rehberliğinde Muğla'da konut durumunu inceleyelim;

 Yatırımın Doğru Adresi Muğla

Emlak endeksi verilerine göre Muğla satılık konut piyasasında son bir ayda satılık konut fiyatları %0.97 artış gösterdi. Muğla şehrinde ortalama konut metrekare fiyatları 3.035 TL olurken, geri dönüş süresi 21 yıl olarak hesaplanmaktadır

Muğla / Marmaris olarak, incelendiğinde ise; Marmaris satılık konut piyasasında son bir ayda satılık konut fiyatları %1.81 artış gösterdi. Marmaris ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 4.144 TL olurken, geri dönüş süresi 20 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Buna göre, 2019 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Marmaris ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 310.765 TL ile 517.900 TL arasında oldu.

Marmaris’te kiralık konutlarda bölge ortalaması (100m2 için), alınan istatistiklere göre minimum fiyat 1.300TL- maksimum fiyat ise 2.200 TL olarak hesaplanmış olup sezon başlangıcı ile fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Yatırım rehberliğim ile doğru zamanda, doğru fiyatla, sizin için fırsatı kazanca dönüştürelim.


Paylaş

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

0252 417 35 00